Kardiologia

KONSULTACJE KARDIOLOGICZNE

Oferujemy konsultacje w zakresie kardiologii, w szczególności diagnostyki i leczenia inwazyjnego choroby wieńcowej, diagnostyki i leczenia nadciśnienia tętniczego, zaburzeń rytmu, niewydolności serca. Wystawiamy zaświadczenia kardiologiczne do kwalifikacji do zabiegów operacyjnych.

Oferujemy badania nieinwazyjne serca:

EKG – elektrokardiogram spoczynkowy

EKG to badanie, od którego powinna rozpoczynać się diagnostyka kardiologiczna. Umożliwia ocenę rytmu serca, cech niedokrwienia mięśnia sercowego (świeżego i przebytego), przeciążenia czy przerostu mięśnia sercowego. Istnieje możliwość wykonania badania w trakcie wizyty domowej.

Badanie wykonujemy aparatem ASCARD  MrSilver  firmy ASPEL.  Elektrokardiograf ASCARD MrSilver jest wysokiej klasy aparatem EKG 3-, 6-, 12- kanałowym umożliwiającym wykonywanie elektrokardiogramu w pełnym zakresie 12 odprowadzeń z podglądem na wyświetlaczu LCD.

Holter EKG – 24-godzinne badanie EKG

Holter EKG umożliwia 24-godzinną lub dłuższą ciągłą ocenę zapisu EKG. Jest podstawowe narzędzie w diagnostyce zaburzeń rytmu serca. Wykonanie Holter EKG zaleca się u chorych z wywiadem  kołatań serca, uczucia nierównej pracy serca, uczucia „przerw” w pracy serca, omdleń, napadowych zaburzeń równowagi, zawrotów głowy, napadów duszności. Badanie jest pomocne również w ocenie efektywności leczenia zaburzeń rytmu, w wybranych przypadkach jest pomocne w ocenie bólów w klatce piersiowej i niedokrwienia mięśnia sercowego.

Badanie wykonujemy wysokiej klasy aparatem DMS 300-3A firmy OXFORD, który cechuje się małymi rozmiarami i wagą oraz wysoką niezawodnością i dokładnością zapisu. Istnieje możliwość wydłużenia badania powyżej 24 godzin. Badanie jest analizowane przy pomocy zaawansowanego programu do wieloparametrowej analizy zaburzeń rytmu CardioScan 10 firmy OXFORD.

Holter RR (ABPM) – 24 godzinne badanie ciśnienia tętniczego

Holter ABPM pozwala na 24 godzinne ciągłe monitorowanie ciśnienia tętniczego. Jest to metoda pozwalającą ocenić  wartości ciśnienia tętniczego w środowisku naturalnym badanego. Holter ABPM jest wskazany w przypadkach podejrzenia, że pomiar w gabinecie lub domowy nie odzwierciedla rzeczywistych wartości ciśnienia tętniczego u pacjenta. Holter ciśnieniowy daje także unikalną możliwość oceny ciśnienia tętniczego podczas snu. Wynik holtera ciśnieniowego daje również najpełniejszy obraz kontroli nadciśnienia tętniczego w trakcie leczenia farmakologicznego.

Badanie wykonujemy rejestratorem ciśnienia tętniczego krwi HolCARD CR-07  firmy ASPEL. Aparat o małej wadze i niewielkich gabarytach umożliwia wykonanie rejestracji ciśnienia tętniczego krwi metodą oscylometryczną.  Rejestrator posiada wyświetlacz LCD, umożliwiający bezpośredni odczyt ostatniego badania.

W naszym gabinecie pacjent otrzymuje nie tylko automatyczny opis badania holtera RR ale również interpretację kardiologiczną.

CENNIK

Konsultacje kardiologiczne i badania diagnostyczne:

 • 250 PLN pierwsza wizyta (konsultacja kardiologiczna)
 • 200 PLN kolejna wizyta (konsultacja kardiologiczna)
 • 140 PLN telewizyta/e-wizyta
 • Przedłużenie recepty (dotyczy tylko pacjentów gabinetu) 50 PLN
 • Holter RR 180 PLN
 • Holter EKG 200 PLN
 • Echo serca 200 PLN
 • Pakiet: wizyta + echo serca 380 PLN, EKG w cenie
 • Pakiet zaburzenia rytmu: wizyta + Holter EKG 380 PLN, EKG w cenie
 • Pakiet nadciśnienie tętnicze: wizyta + Holter RR 360 PLN, EKG w cenie
 • EKG z opisem 80 PLN (bez wizyty)
 • rekorder zaburzeń rytmu - wypożyczenie 7 dni 120 PLN, w pakiecie z wizytą 100 PLN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE

SKORZYSTAJ Z NASZEGO

INTERNETOWEGO FORMULARZA

 


570 00 22 00

poczta@cordentis.pl

ul. Lanciego 13 lok U8

02-792 Warszawa Ursynów

GODZINY OTWARCIA


Poniedziałek  15:00 - 20:00

Wtorek 10:00 - 15:00

Środa 15:00 - 20:00

Czwartek 15:00 - 20:00

Piątek 10:00 - 15:00